UIkit (8.x-2.9) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: new
lv: jauns

en: Search
lv: Meklēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Tools
lv: Rīki

en: Changed
lv: Labots

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
