UIkit (8.x-3.0-beta5) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Tools
ht: Outi

en: Changed
ht: Chanje

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
