UIkit (8.x-3.0-beta5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: new
ml: പുതിയത്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Drag to re-order
ml: പുനഃക്രമീകരിക്കാൻ വലിച്ചിടുക
