UIkit (8.x-3.15) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: new
ca: nou

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tools
ca: Eines

en: Select all rows in this table
ca: Selecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deselect all rows in this table
ca: Deselecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
