UIkit (8.x-3.5) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: new
eu: berria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Other
eu: Bestea

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Tools
eu: Tresnak

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
