UIkit (8.x-3.6) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: new
vi: mới

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Layout
vi: Bố cục

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Other
vi: Khác

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Select all rows in this table
vi: Chọn tất cả các dòng trong bảng này

en: Deselect all rows in this table
vi: Bỏ chọn tất cả các dòng trong bảng này

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Previous page
vi: Trang trước
