UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Version
el: Έκδοση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: System
el: Σύστημα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: Hide summary
el: Απόκρυψη περίληψης

en: Edit summary
el: Επεξεργασία περίληψης

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
el: Επαναταξινόμηση των γραμμών με τις αριθμητικές βαρύτητες αντί για σύρσιμο.

en: Show row weights
el: Εμφάνιση των βαρυτήτων γραμμών

en: Hide row weights
el: Απόκρυψη των βαρυτήτων γραμμών

en: Show all columns
el: Εμφάνιση όλων των στηλών

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
el: Εμφάνιση των κελιών πίνακα που αποκρύφθηκαν ώστε να χωράει ο πίνακας σε μικρότερη οθόνη.

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: Hide lower priority columns
el: Απόκρυψη στηλών μικρότερης προτεραιότητας
