UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Version
af: Weergawe

en: no screenshot
af: geen skermskoot

en: Error
af: Fout

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Warning
af: Waarskuwing

en: System
af: Stelsel

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
