UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Version
cs: Verze

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Error
cs: Chyba

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Warning
cs: Varování

en: System
cs: Systém

en: Changed
cs: Změněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Errors
cs: Chyby

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
cs: Toto téma vyžaduje PHP ve verzi @php_required a je nekompatibilní s verzí !php_version jazyka PHP.

en: Warnings
cs: Varování

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Edit summary
cs: Upravit souhrn

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
cs: Tato verze není kompatibilní s Drupalem !core_version a měla by být nahrazena.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Checked
cs: Zaškrtnuto

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Show all columns
cs: Zobrazit všechny sloupce

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
cs: Ukázat sloupce tabulky, které byly skryté pro zobrazení tabulky na malých displejích.

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: Hide lower priority columns
cs: Skrýt sloupce s nižší prioritou

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
