UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
