UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Version
eo: Versio

en: no screenshot
eo: neniu ekrankopio

en: Error
eo: Eraro

en: PHP
eo: PHA

en: Published
eo: Publikigita

en: System
eo: Sistemo

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu haŭto bezonas PHP-version @php_required kaj ne kongruas kun PHP-versio !php_version.
