UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Version
kk: Нұсқа

en: no screenshot
kk: Скреншот жоқ

en: Error
kk: Қате

en: Published
kk: Жарияланған

en: System
kk: Системасы

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл тема PHP version @php_required сурайды және PHP !php_version версиямен үйлесімсіз.
