UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Error
mr: तृटी

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Not published
mr: अप्रकाशित
