UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Author
is: Høvundur

en: Version
is: Útgáva

en: Help
is: Hjálp

en: Published
is: Útgivið

en: System
is: Kervi

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Drag to re-order
is: Drag til at umraða
