UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Version
gl: Versión

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Published
gl: Publicado

en: System
gl: Sistema

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
