UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Version
is: Útgáfa

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Web Server
is: Vefþjónn

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Published
is: Birt

en: System
is: Kerfi

en: Not published
is: Ekki birt

en: Drag to re-order
is: Dragðu til að endurraða

en: Hide summary
is: Fela samantekt

en: Edit summary
is: Breyta samantekt

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
is: Endurraða röðum eftir tölulegu vægi í stað þess að draga þær.

en: Show row weights
is: Sýna línuvægi

en: Hide row weights
is: Fela línuvægi

en: Last saved
is: Síðast vistað
