UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Published
vi: Đã công bố

en: System
vi: Hệ thống

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Drag to re-order
vi: Kéo để sắp xếp lại

en: Hide summary
vi: Ẩn tóm tắt

en: Edit summary
vi: Sửa tóm tắt

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
vi: Sắp xếp lại danh mục theo độ nặng thay vì kéo chúng.

en: Show row weights
vi: Hiện trọng số hàng

en: Hide row weights
vi: Ẩn trọng số hàng
