UIkit Admin (8.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Version
he: גירסה

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Error
he: שגיאה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Published
he: מפורסם

en: Warning
he: אזהרה

en: System
he: מערכת

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Errors
he: שגיאות

en: Displays
he: תצוגות

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: Warnings
he: אזהרות

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Show row weights
he: הצגת משקלי שורות

en: Hide row weights
he: הסתרת משקלי שורות

en: Checked
he: נבדק

en: Show all columns
he: הצגת כל העמודות

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: Hide lower priority columns
he: הסתרת עמודות בעלות עדיפות נמוכה
