UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Help
mn: Тусламж

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: System
mn: Систем

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
