UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Version
ne: संस्करण

en: Help
ne: सहयोग

en: Published
ne: प्रकाशित

en: System
ne: प्रणाली

en: Not published
ne: अप्रकाशित
