UIkit Admin (8.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Version
tr: Sürüm

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Web Server
tr: Web Sunucusu

en: Database
tr: Veritabanı

en: System
tr: Sistem

en: Changed
tr: Değişti

en: Memory limit
tr: Bellek sınırı

en: Drag to re-order
tr: Yeniden sıralamak için sürükleyiniz

en: Hide summary
tr: Özeti gizle

en: Edit summary
tr: Özeti düzenle

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
tr: Sürüklemek yerine, satırları sayısal ağırlığa göre yeniden sıralayın.

en: Show row weights
tr: Satır ağırlıklarını göster

en: Hide row weights
tr: Satır ağırlıklarını gizle

en: Last Cron Run
tr: Son Dönemsel Görev Çalıştırması

en: Drupal Version
tr: Drupal Sürümü

en: Show all columns
tr: Tüm sütunları göster

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
tr: Tablonun küçük ekrana sığması için gizlenmiş sütunları göster.

en: You have unsaved changes.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
tr: Henüz herhangi bir içerik tipi oluşturmadınız. Yeni bir içerik tipi eklemek için <a href="@create_content">içerik tipi oluşturma sayfasına</a> gidin.

en: Hide lower priority columns
tr: Düşük öncelikli sütunları gizle

en: General System Information
tr: Genel Sistem Bilgileri
