UIkit Admin (8.x-2.0-rc4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Version
ur: ورژن

en: Help
ur: مدد

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Published
ur: شائع شدہ

en: System
ur: نظام

en: Not published
ur: غیر شائع شدہ

en: Drag to re-order
ur: گھسیٹ کر ترتیب بدلیں
