UIkit Admin (8.x-3.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Text Formats
hi: पाठ प्रारूपों
