UIkit Admin (8.x-3.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: System
ka: სისტემა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
