UIkit Admin (8.x-3.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: System
ps: سيستم

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Text Formats
ps: متن بڼې
