UIkit Admin (8.x-3.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: System
uk: Система

en: Installed
uk: Встановлено

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Navigation Bar
uk: Панель навігації

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Drupal Version
uk: Версія Drupal

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: Version: @module-version
uk: Версія: @module-version

en: Requires: @module-list
uk: Потребує: @module-list

en: Required by: @module-list
uk: Необхідний для: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
uk: Машинна назва: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему
