UIkit Admin (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: System
oc: Sistèma

en: Installed
oc: Installat

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
