UIkit Blog (8.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Users
sq: Përdorues

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
