UIkit Blog (8.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า
