UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
