UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
