UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Forgot password?
ml: രഹസ്യവാക്ക് ഓര്‍മ്മയില്ലേ?

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം
