UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Bottom
mn: Доод

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
