UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki
