UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
