UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
