UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Bottom
he: למטה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Custom
he: מותאם

en: Users
he: חברי האתר

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Tabs
he: לשוניות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
