UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
