UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
