UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Users
ar: المستخدمين

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
