UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
