UIkit Blog (8.x-3.0-rc2) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Custom
am: ብጁ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
