UIkit Blog (8.x-3.0-rc2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Users
vi: Người dùng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
