UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Users
hr: Korisnici

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
