UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Forgot password?
is: Ertu búin(n) að gleyma lykilorðinu?

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Page title
is: Titill síðu

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Users
is: Notendur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
