UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Top
ja: トップ

en: #
ja: No.

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Users
ja: ユーザー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Custom date format
ja: 独自の日付表示形式

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
