UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
