UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Top
ug: ئۈستى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
