UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Custom
is: Sergjørt

en: Navigation
is: Navigatión

en: Users
is: Brúkarar

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
