UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Tabs
sk: Záložky

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.
